Slide background
Slide background
Slide background

 

شرکت پردازشگران عصراطلاعات در دهه 70 شمسی فعالیت خود را با اخذ مجوز از شورایعالی انفورماتیک در زمینه IT  آغاز کرد و از سال 78 تا کنون بعنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و تولید کننده انواع برج های فلزی از قبیل دکل های مخابراتی مهاری و خود ایستا، سازه های فلزی روشنایی و ترافیکی، برج های انتقال نیرو مشغول به کار می باشد. ارائه اطلاعات فنی، طراحی، مشاوره، نصب و راه اندازی با تکیه بر داشتن کارشناسان مجرب و ماشین آلات تولید، باعث شده تا این شرکت به عنوان یکی از شرکت های معتبر و خوش نام در صنایع مربوطه شناخته شود.
در سال 1386، شرکت پردزاشگران عصر اطلاعات كارخانه توليد انواع دكل هاي مخابراتي و سازه هاي فلزي خود را راه اندازی نموده است و افتخار دارد که با رعایت نمودن کلیه استانداردهای ملی و بین المللی، جزء معدود تولید کنندگان سازه های فلزی  باشد که توانسته است از وزارت صنایع جمهوری اسلامی ایران مجوز ساخت و تولید، مونتاژ و راه اندازی انواع برج های مخابراتی، انتقال نیرو، روشنایی را اخذ نماید. استفاده از مواد اولیه مرغوب و مناسب و رعایت نمودن کلیه استانداردهای تولید و کنترل و تضمین کیفیت (QC& QA) موجب گردیده است تا محصولات این شرکت در بین شرکت های تولید کننده، به عنوان یکی از برترین ها خود نمایی کنند.
بر آوردن احتیاجات صنایع ارتباطی، عرضه نوآوری ها و محصولات قابل اعتماد، دسترسی آسان به تکنولوژی های نوین وارائه خدمات بصورت شبانه روزی نیز به این اعتبار افزوده است، بطوریکه هم اکنون شرکت پردازشگران عصر اطلاعات تأمین تجهیزات و پشتیبانی بسیاری از ارگان های  بزرگ دولتی و خصوصی را بر عهده دارد.
با توجه به احتیاج فراوان بازار ایران به محصولات قابل اطمینان در زمینه تجهیزات شبکه و کمبود این محصولات، واحد بازرگانی خارجی این شرکت اقدام به تحقیقات گسترده ای در خارج از کشور نمود و از بین تمامی شرکت های تولید کننده این تجهیزات، با كمپاني هايي همچون OSBRiDGE لهستان، MIKROTIK لتوني درزمينه تجهيزات راديويي باند 2.4 – 6 GHz و SAF لتوني،‍ Cable Free كانادا، AISAI تايوان در زمينه تجهيزات راديويي باند7-38 GHz همكاری مي نمايد.
همچنین شرکت پردازشگران عصر اطلاعات مفتخر است با در اختیار داشتن گروه های تخصصی و فنی در زمینه طراحی انواع برج های فلزی، شبکه های انتقال نیرو و برقراری ارتباطات رادیویی بی سیم نیاز بسیاری از سازمان های مربوطه را مرتفع نموده است.

 

 جهت آشنایی هر چه بیشتر با ساختار داخلی شرکت پردازشگران عصر اطلاعات، در زیر به صورت مختصر به معرفی واحدهای مختلف این شرکت پرداخته ایم.
واحد پروژه های خاص (Special Project Dept) :
کلیه مراحل طراحی، مشاوره، نظارت، امکان سنجی و بررسی نیاز ها و ارائه راه حل های جامع (Total solutions) جهت سرویس دهی بهتر برای یک مشتری در قالب واحد پروژه های خاص این شرکت تعریف شده است. انجام پروژه هايي مانند كنترل سرعت محور دماوند – فيروزكوه، دانشگاه اميركبير، صاايران و … در اين واحد مديريت مي شوند.

 

واحد صنعتی – تولیدی ( Manufacture ) :
كارخانه شركت در مساحت يبيش از 5000 متر مربع در يكي از بهترين شهرك هاي صنعتي ايران واقع شده است. استفاده از انواع ماشين آلات اتوماتيك و نيمه اتوماتيك و سازماندهي كردن توليد به مراه مستقر كردن واحد كنترل كيفيت (QC) و همچنين استقرار نظام تضمين كيفيت (QA) در حين بكارگيري نيروهاي متخصص و جوان كارآزموده ضمن رعايت كردن اصول توليد دكل هاي مخابراتي مطابق استاندارد EIA/TIA–222–F و استاندارد گالوانيزه ASTM A123 از نقاط قوت اين واحد بشمار مي رود.
كليه پرسنل توليد ذيل نظر كارشناسان كنترل كيفي موظف به رعايت كليه استانداردها اعم از استانداردهاي جوشكاري، برشكاري، پانچ و … مي باشند.
گروه طراحي و مهندسي شركت نيز در اين واحد با استفاده از نرم افزارهاي تخصصي مانند PLS-Cad ،PLS–Tower ،‌RISA-Tower ،STAAD PRO بنا به در خواست مشتري محاسبات فني را انجام داده و به واحد نقشه كشي ارائه مي نمايد تا نقشه هاي توليد تهيه شوند.

 

واحد بازرگانی خارجی (Commercial Dept) :
مسئولیت تحقیق در بازار های بین المللی و پیدا نمودن شرکت ها و کالاهای مورد نیاز در داخل کشور و عقد قرارداد و خرید اجناس از کمپانی های خارجی را برعهده دارد.

 

واحد بازاریابی (Marketing Dept) :  
واحد بازاریابی شرکت مسئولیت یافتن بازارهای جدید داخلی و خارجی، معرفی توانمندی ها و قابلیت های شرکت و تبلیغات را برعهده دارد.

 

واحد فروش (Sales Dept) :
رکن اساسی و پیشبرنده اهداف بلند مدت شرکت و قلب تپنده هر شرکتی واحد فروش آن شرکت است. بر این اساس شرکت پردازشگران با بهره گیری از نیروهای مجرب و متخصص در امر فروش این وظیفه مهم را عهده دار است.

 

واحد پشتیبانی (Support Dept) :
عقد قراردادهای پشتیبانی و ارائه خدمات Online و شبانه روزی در کلیه زمینه های شبکه و آموزش کاربران از وظایف این واحد می باشد.

 

واحد خدمات پس از فروش (After Sales Service) :
شرکت پردازشگران عصر اطلاعات خود را موظف به ارائه سرویس های خدمات پس از فروش برروی محصولات وارداتی این شرکت می داند چراکه ارائه خدمات مناسب بعد از هر فروش ضامن بقای نام و اعتبار یک شرکت است، از این رو واحد خدمات پس از فروش شرکت با گذراندن دوره های آموزشی و تخصصی این امر، آماده سرویس دهی بسیار مناسب به مشتریان گرامی می باشد.

 

واحد تحقیق و توسعه (R & D) :
مطالعه فناوری های نوین، انتشار مطالب تخصصی و برگزاری کلاس های آموزشی جهت بالا بردن دانش نیروهای شرکت، همچنین ارائه مقالات علمی و حضور در گردهمایی ها و سمینارهای تخصصی از وظایف این واحد می باشد.